Karljohans Utvalda (3/3)
- SpeglarRensa filter
30107
Hallmöbel, byrå, spegel, furu, 70/80-tal
Slutpris100 SEK
Värdering500 - 600 SEK
30153
Spegel, silverfärgad ram, 45x59 cm
Slutpris100 SEK
Värdering300 - 400 SEK
30165
Mindre spegel, förgylld ram
Slutpris180 SEK
Värdering250 - 300 SEK
30203
Spegel, med guldfärgad ram
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
30245
Spegel, glas och tenn, Glas AB EGE Emmaboda
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK