Karljohans Utvalda (14/5)
- Konst och grafikRensa filter
24119
Bror Jönsson, olja på duk, "Hästekipage", signerad
Slutpris100 SEK
Värdering600 - 800 SEK
24116
Erik Brandt, olja på pannå, signerad
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
24149
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 49x41 cm
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
24162
Ove Persson, offsettryck, signerat, 68x56 cm
SlutprisInga bud
Värdering150 - 200 SEK