24498 Skrivmaskiner, 3 st, 60/70-tal, bl a Facit
Reseskrivmaskiner, 3 st, samtliga i väskor, ca 1960/70-tal, bl. a. Facit
Olympia Splendid 66
Silver Reed Silverette II
Facit 1601
- Skick:Ej funktionstestade, bruksslitage, skav
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |