24493 Räknemaskin, Victor, 511S, tidigt 1900-tal, USA
Räknemaskin, Victor 511S, tidigt 1900-tal, USA
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, slitage på färg och tryck, några tangenter med skador
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |