24212 Kent Wahlbeck, olja på duk, "Två figurer", signerad
Kent Wahlbeck, olja på duk, "Två figurer", signerad, 30x38 cm med ram
- Skick:Sitter löst i ramen
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |