24298 Gustav Arne, olja på duk, signerad
Gustav Arne, olja på duk, signerad, 55x35 cm med ram
Värdering | 1 500 - 1 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |