33730 Frans Berg, olja på duk, signerad, 56x69 cm
Frans Berg, olja på duk, blomsterstilleben, signerad, mått med ram ca 56 x 69 cm
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |