33670 Arne Aspelin, olja på duk, signerad, 78x94 cm
Arne Aspelin, olja på duk, motiv med två kvinnor, signerad, mått med ram ca 78 x 94 cm
Värdering | 600 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |