33665 Folke Sinclair, olja på duk, signerad, 95x90 cm
Folke Sinclair, olja på duk, landskapsmotiv, signerad, mått med ram ca 95 x 90 cm
Värdering | 600 - 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |