33635 Viktor Rasmussen, olja på duk, signerad, 61x53 cm
Viktor Rasmussen, olja på duk, gårdsmotiv med flicka och höns, signerad, mått med ram ca 61 x 53 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |