33576 Jörgen Bille, olja på duk, signerad, 71x80 cm
Jörgen Bille, olja på duk, stadsmotiv, signerad, mått med ram ca 71 x 80 cm
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |