33562 Axel Tallberg, etsning, signerad, 55x70 cm
Axel Tallberg, etsning föreställande Bellman, signerad, mått med ram ca 55 x 70 cm
- Skick:Blad något vågigt, passepartout med fuktfläck
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |