33560 Teckningar, porträtt, signerade, 41x38 cm
Teckningar, mansporträtt, signerade "H.Ö.", vissa också "Paris", tidigt 1900-tal, mått med ram ca 41 x 38 cm
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |