33554 Leif Forkner, olja på pannå, signerad, 33x28 cm
Leif Forkner, olja på pannå, "Orolig", landskapsmotiv i blått, signerad, mått med ram ca 33 x 28 cm
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |