33553 Thormod Larsen, gravyr, EA, signerad, 34x43 cm
Thormod Larsen, färggravyr, "Nebuloso II", EA, signerad, mått med ram ca 34 x 43 cm
- Skick:Ram med skador, fläckar
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |