33552 Fredrik Rohde, blandteknik, signerad, 22x27 cm
Fredrik Rohde, blandteknik med bl. a. akvarell, blyerts, porträtt, monogramsignerad FR, daterad -85, mått med ram ca 22 x 27 cm
- Skick:Ram med skador
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |