33531 Anna Kristensen, litografi, 3/150, signerad, 53x44 cm
Anna Kristensen, färglitografi, "Nysnö", numrerad 3/150, signerad, mått med ram ca 53 x 44 cm
Värdering | 200 - 250 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |