33514 Gunnar Brusewitz, litografi, EA, signerad, 67x52 cm
Gunnar Brusewitz, färglitografi, "Prutgäss, Falsterbo", EA, signerad, mått med ram ca 67 x 52 cm
Värdering | 250 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |