31053 Vitrinskåp, trä, 18/1900-tal, höjd 197 cm

31053a_8dc468b7d1e0648_med.jpeg
  • 31053a_8dc468b7d1e0648_sm.jpeg
  • 31053b_8dc468b7e3e2d5b_sm.jpeg
  • 31053c_8dc468b7f73a9bb_sm.jpeg
  • 31053d_8dc468b80d5a71a_sm.jpeg
  • 31053e_8dc468b827f88a1_sm.jpeg

Vitrinskåp, tvådelat, bemålat trä, ca 18/1900-tal, nycklar finns

Höjd 197 cm

Bredd 77 cm

Djup 50 cm

  • Skick:Bruksslitage, skav, maskstunget, varav ovandelens baksida kraftigt

Värdering800 - 1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK