31053 Vitrinskåp, trä, 18/1900-tal, höjd 197 cm
Vitrinskåp, tvådelat, bemålat trä, ca 18/1900-tal, nycklar finns
Höjd 197 cm
Bredd 77 cm
Djup 50 cm
- Skick:Bruksslitage, skav, maskstunget, varav ovandelens baksida kraftigt
Värdering | 800 - 1 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |