27228 Ulf Onsberg, litografi, "SAS Gateway New York", signerad, H.C.
Ulf Onsberg, litografi, "SAS Gateway New York", signerad, H.C., mått med ram 62x79 cm med ram
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |