24467 Lennart Aschenbrenner, litografi, signerad, numrerad 39/72
Lennart Aschenbrenner, litografi, signerad, numrerad 39/72, 50x41 cm med ram
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |