24465 Gunnar Larsson, litografi, signerad, numrerad 96/360
Gunnar Larsson, litografi, signerad, numrerad 96/360, 82x70 cm med ram
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |