24270 Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 53x37 cm
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, kustmotiv, signerad, mått ca 53 x 37 cm
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |