24213 Alvar Jonson, olja på duk, "Strandbild", signerad
Alvar Jonson, olja på duk, "Strandbild", signerad, 41x38 cm med ram
Värdering | 600 - 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |