23736 Oidentifierad konstnär, akvarell, signerad, 83x60 cm

23736a_8db3390e16f61fa_med.jpeg
  • 23736a_8db3390e16f61fa_sm.jpeg
  • 23736b_8db31d35a30d8a4_sm.jpeg
  • 23736c_8db31d35adf498b_sm.jpeg
  • 23736d_8db31d359e69a4a_sm.jpeg

Oidentifierad konstnär, akvarell, motiv med lastfartyg, "Le Paquetbot "Sidi Mabrouk" 1930, Ligne Marseille, Barcelone, Alger, Bougie, Marseille", signerad, daterad 1980, mått med ram ca 83 x 60 cm

  • Skick:Ram med skav, blad ligger något snett i passepartout

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK