33218 Gerhard Nordström, olja på duk, signerad, 66x82 cm
Gerhard Nordström, olja på uppklistrad duk, "Spirande grönska", signerad, mått med ram ca 66 x 82 cm
- Condition:Duk bestående av två delar med skarv
Estimate | 6,000 - 8,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
*Droit de Suite applies |