Starts: 9 Jun 2024 18:50Ends from: 23 Jun 2024 17:00

Karljohans Utvalda (23/6)

Karljohans Utvalda (23/6)
Closed
Lennart Helgesson, olja på duk, signerad, 35 x 43 cm
32825
Est300 - 400 SEK
Closed
Oidentifierad konstnär, olja på duk, blomsterstilleben, signerad HJ, 56 x 43 cm
32964
Final bid160 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Ernst Norlind, litografi, signerad, 54x66 cm
32992
Est300 - 400 SEK
Closed
Ernst Norlind, litografi, signerad, 51x62 cm
32999
Est300 - 400 SEK
Closed
Gerhard Nordström, olja på duk, signerad, 95x113 cm
33000
Final bid7,600 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
Closed
Hugo Carlberg, teckning, signerad, 39x42 cm
33001
Est200 - 250 SEK
Closed
Tage Rudolf Ahlm, olja på duk, signerad, 69x47 cm
33002
Final bid100 SEK
Est400 - 500 SEK
Closed
Hans Hansson, olja på duk, signerad, 88x81 cm
33003
Final bid350 SEK
Est600 - 800 SEK
Closed
Leopold Hauer, olja på duk, signerad, 83x63 cm
33004
Final bid100 SEK
Est250 - 300 SEK
Closed
Johannes Ravn, olja på duk, signerad, 56x46 cm
33005
Final bid200 SEK
Est250 - 300 SEK
Closed
Andrzej Ploski, triptyk, 71/220, signerade, 36x61 cm
33014
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Gerhard Karlmark, litografi, 29/290, signerad, 51,5x51,5 cm
33015
Est300 - 400 SEK
Closed
Béla Hradil, olja på pannå, signerad, 61x70 cm
33011
Final bid300 SEK
Est800 - 1,000 SEK
Closed
Karin Persson, träsnitt, signerad, 35x46 cm
33016
Final bid140 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Jörgen Fogelquist, litografi, 61/75, signerad, 44x35 cm
33017
Final bid100 SEK
Est250 - 300 SEK
Closed
33018
Final bid100 SEK
Est250 - 300 SEK
Closed
33019
Final bid120 SEK
Est250 - 300 SEK
Closed
Norbert Robles, litografi, 195/250, signerad, 32x39 cm
33021
Final bid140 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Eric Cederberg, olja på pannå, signerad, 54x47 cm
33013
Final bid2,500 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
Closed
Jan Dahlgren, etsning, 161/196, signerad, 41x51 cm
33022
Final bid550 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Peter Engberg, litografi, 143/200, signerad, 32x42 cm
33023
Final bid500 SEK
Est800 - 1,000 SEK
Closed
Ulrica Hydman-Vallien, litografi, 69/250, signerad, 40x45 cm
33024
Final bid350 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Ulrica Hydman-Vallien, litografi, 173/250, signerad, 40x45 cm
33025
Final bid300 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Tommy B Nilsson, olja på duk, signerad, 54x46 cm
33068
Final bid1,300 SEK
Est600 - 800 SEK
Closed
Tommy B Nilsson, olja på duk, signerad, 83,5x63,5 cm
33069
Final bid450 SEK
Est800 - 1,000 SEK
Closed
Børge Ruud Nielsen, olja på duk, signerad, 118x90 cm
33070
Est400 - 500 SEK
Closed
Jack Eichborn, olja på pannå, signerad, 72x57 cm
33071
Final bid550 SEK
Est400 - 500 SEK
Closed
Louis Toffoli, litografi, 386/1000, signerad, 30x37 cm
33074
Est250 - 300 SEK
Closed
Sigvard Bernadotte, litografi, 109/250, signerad, 51x57 cm
33075
Final bid140 SEK
Est200 - 250 SEK
Closed
Eric Cederberg, olja på duk, signerad, 57x48 cm
33076
Final bid1,400 SEK
Est3,000 - 4,000 SEK
Closed
Knut Norrman, olja på pannå, signerad, 49x57 cm
33079
Est250 - 300 SEK
Closed
Tommy B Nilsson, olja på duk, signerad, 93x79 cm
33072
Final bid160 SEK
Est600 - 800 SEK
Closed
Tommy B Nilsson, olja på duk, signerad, 61x47 cm
33081
Final bid300 SEK
Est600 - 800 SEK
Closed
Tommy B Nilsson, olja på duk, signerad, 45x33 cm
33083
Final bid200 SEK
Est400 - 500 SEK
Closed
Arne Lunding Petersen, blandteknik, signerad, 49x61 cm
33085
Est200 - 250 SEK
Closed
Eskil Skans, olja på pannå, signerad, 57x45 cm
33089
Final bid140 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Yves Ganne, litografi, 255/500, signerad, 31x40 cm
33090
Final bid160 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Paul Guiramand, litografi, 460/600, signerad, 31x38 cm
33091
Final bid120 SEK
Est250 - 300 SEK
Closed
Knut Norrman, olja på pannå, signerad, 48x40 cm
33087
Final bid160 SEK
Est250 - 300 SEK
Closed
Yves Ganne, litografi, 256/500, signerad, 31x40 cm
33092
Final bid120 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Georges Lambert, litografi, 83/400, signerad, 40x33 cm
33093
Final bid100 SEK
Est200 - 250 SEK
Closed
Inramad äldre karta, Malmö, 59x42 cm
33112
Final bid1,100 SEK
Est250 - 300 SEK
Closed
Ernst Hällgren, etsning, signerad, 48x39 cm
33113
Est150 - 200 SEK
Closed
Bertil Gadö, olja på pannå, signerad, 40x28 cm
33114
Final bid100 SEK
Est250 - 300 SEK
Closed
Agneta "Agge" Karlsson, olja på duk, signerad, 29,5x24,5 cm
33117
Est500 - 600 SEK
Closed
Albert Krüger, olja på pannå, signerad, 50x42 cm
33109
Final bid1,100 SEK
Est800 - 1,000 SEK
Closed
Henry Heerup, litografi, 48,5x45 cm
33119
Final bid100 SEK
Est400 - 500 SEK
Closed
Hugo Öfverström, olja på pannå, signerad, 48x40 cm
33120
Final bid250 SEK
Est400 - 500 SEK