30811 Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 61x74 cm
Oidentifierad konstnär, olja på duk, motiv med clownen Miko, otydligt signerad, baksida av duk med längre historia, mått med ram ca 61 x 74 cm
- Condition:Nikotindoft, gulnad ram
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |