24081 Robert E Olson, färglitografier, 3 st, signerade, numrerade 61/300
Robert E Olson, färglitografier, 3 st, signerade, numrerade 61/300, 51x71 cm med ram och mindre
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |