24059 Inger Kihlman, etsning, "Blommande Äppelträd", signerad, numrerad 154/200
Inger Kihlman, etsning, "Blommande Äppelträd", signerad, numrerad 154/200, 40x35 cm med ram
Estimate | 200 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |