Starts: 2 Apr 2023 19:00Ends from: 16 Apr 2023 17:00
Karljohans Utvalda (16/4)
- MiscellaneousClear filters
23609
Dockor, 3 st, porslin, 1900-tal
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
23612
Mått, 4 st, zinkplåt, 1 liter och mindre
Est150 - 200 SEK
23757
Fjällripa, taxidermi, höjd 35 cm
Final bid300 SEK
Est500 - 600 SEK
23759
Rävboa, svart räv, längd 140 cm
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
23770
Ram, med äldre foto, 28x33 cm
Final bid100 SEK
Est150 - 250 SEK
23830
Smurfar, 11 st, Schleich, 1900-tal/2000-tal
Final bid100 SEK
Est200 - 300 SEK
23834
Souvenirer, 5 st, högsta 24 cm
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
23837
Jardinär, mässing, Ahrnebergs, längd 44 cm
Final bid400 SEK
Est300 - 400 SEK
23845
Jaktkniv, signerad, längd 19,5 cm
Final bid250 SEK
Est500 - 600 SEK
23846
Emaljskylt, Coca-Cola, 1900-tal, 26x17,5 cm
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
23886
Jordglob, glas, metall, Ivar Asp, Stockholm
Final bid350 SEK
Est400 - 600 SEK
23902
Klädborstar, vas, 3 delar, motiv med drakar
Final bid100 SEK
Est150 - 250 SEK
23913
Diverse glas, porslin, m.m, bl a Scandia, Rörstrand, FM Konstglas
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
23934
Älghorn, 7 taggar, monterat, bredd 101 cm
Final bid100 SEK
Est200 - 300 SEK
23938
Affisch, "Concorde", Scandecor, 1979
Est150 - 250 SEK
23628
Julpynt, belysning, ett parti
Est200 - 300 SEK
23411
Lysrör, ca 44 st, Sylvana/Philips, oanvända
Final bid160 SEK
Est400 - 500 SEK