Starts: 10 Nov 2024 20:00Ends from: 24 Nov 2024 18:00
Karljohans Utvalda (24/11)
- Konst och grafikClear filters
36956
Curt Hillfon, litografi, numrerad, signerad, 40x53 cm
Current bid160 SEK
Est300 - 400 SEK
36633
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 55 x 62 cm
Starting bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
36706
Lasse Åberg, utställningsaffisch, E.A., signerad, 72x62 cm
Starting bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
36149
Sven Davidsson, litografi, signerad, 57x50 cm
Starting bid100 SEK
Est250 - 300 SEK
36084
Skolplanscher, 2 st, bl a Olle Hjortzberg, 85x63 cm och mindre
Starting bid100 SEK
Est150 - 200 SEK
36545
Viktor Öberg, akryl, signerad, 71 x 51 cm
Starting bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
36147
Gideon Isaksson, olja på duk, signerad, 63x55 cm
Starting bid100 SEK
Est250 - 300 SEK