Starts: 28 Apr 2024 19:00Ends from: 12 May 2024 17:00
Karljohans Utvalda (12/5)
- Art and GraphicsClear filters
31770
Elsa Mårtensson, olja på duk, signerad, 64x53 cm
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
31331
Bo Walter Svanberg, litografi, signerad, 45x62 cm
Final bid100 SEK
Est150 - 200 SEK
31780
Carl Riborg, olja på duk, kustmotiv med båtar, signerad, 55x28 cm
Est300 - 400 SEK
31777
Carl Riborg, olja på duk, motiv med mölla, signerad, 59x31 cm
Est300 - 400 SEK
31758
Oidentifierad konstnär, olja på duk, blomstestilleben
Final bid100 SEK
Est400 - 500 SEK
31378
Beck & Jung, utställningsaffisch, signerad, 101x71 cm
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
31335
Oidentifierad fotograf, signerat, 53x43 cm
Est150 - 200 SEK
31774
Anton Fagerberg, akvarell, motiv med blommor, signerad, 42x53 cm
Est250 - 300 SEK
31783
Hildegard Falk, teckningar, 2 st, signerade, 52x69 cm
Est300 - 400 SEK
31317
Sofi Hagman, etsning, 1/50, signerad, 53x64 cm
Est200 - 250 SEK