Starts: 28 Apr 2024 19:00Ends from: 12 May 2024 17:00
Karljohans Utvalda (12/5)
- BooksClear filters
31749
Äldre barnböcker, 4 st, bl a Kerstin Frykstrand, Einar Nerman
Est150 - 200 SEK
31806
Äldre barnböcker, 92 st, FIB:s Gyllene Bok
Final bid350 SEK
Est400 - 500 SEK
31849
Rekordmagasinet, stort parti, 1952-1958
Final bid350 SEK
Est600 - 800 SEK
31856
Fantomen, 68 nummer, 1951-1955
Final bid300 SEK
Est300 - 400 SEK
31857
Seriemagasinet, 89 nummer, 1950-tal
Final bid450 SEK
Est300 - 400 SEK
31862
Fickjournalen, ett parti, 1950-tal
Est150 - 200 SEK
31863
Serietidningar, ett parti, 1950-tal, bl a Kalle Anka
Final bid300 SEK
Est300 - 400 SEK
32098
Barnböcker, ett parti, bl a Pippi
Est200 - 300 SEK
32107
Barnböcker, ett parti, bl a Disney
Est300 - 400 SEK
32159
Ola Billgren, fotogravyr, EA, signerad, 74x54 cm
Final bid2,700 SEK
Est2,000 - 2,500 SEK
32222
Tidningar, ett parti, "Miniaturbahnen", Tyskland
Final bid100 SEK
Est200 - 300 SEK
31682
Böcker, 4 st, bl a John Bauer, Zorn, Michelangelo
Est200 - 300 SEK
31476
Böcker om Malmö, 2 st, "Dokument Malmö", "Malmö"
Final bid160 SEK
Est250 - 300 SEK