31903 Gerhard Wihlborg, olja på pannå, signerad, 72x82 cm
Gerhard Wihlborg, olja på pannå, "Genom porten", signerad, 72x82 cm med ram
Estimate | 1,500 - 1,600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |