30994 Fabian Lundqvist, olja på duk, signerad, 52x61 cm
Fabian Lundqvist, olja på duk, motiv med två kvinnor mot sandfärgad bakgrund, signerad, mått med ram ca 52 x 61 cm
Estimate | 5,000 - 6,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 330 SEK |
*Droit de Suite applies |