Starts: 17 Mar 2024 20:00Ends from: 31 Mar 2024 17:00
Karljohans Utvalda (31/3)
- Art and GraphicsClear filters
30471
Tage E Nilsson, pastell, signerad, 51x44 cm
Est250 - 300 SEK
30396
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad, 55x47 cm
Est250 - 300 SEK
30399
Gunnar Nordborg, olja på duk, signerad, 69x59 cm
Est300 - 400 SEK
30381
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 34x46 cm
Est200 - 300 SEK
30395
Laurelius, akvarell, signerad, 54x40 cm
Est300 - 400 SEK
30367
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, 24x29 cm
Est150 - 200 SEK
30401
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 57x49 cm
Est250 - 300 SEK
30357
Hjalmar Lindblom, olja på duk, signerad, 51x47 cm
Est300 - 400 SEK
30388
Jacques Zadig, olja på duk, signerad, 72x55 cm
Final bid250 SEK
Est400 - 500 SEK