Starts: 3 Sep 2023 19:00Ends from: 17 Sep 2023 17:00

Karljohans Utvalda (17/9)

Karljohans Utvalda (17/9)
Closed
Monica Holmquist, litografi, 8/80, signerad, 41x48 cm
26774
Final bid300 SEK
Est200 - 250 SEK
Closed
Oidentifierad konstnär, träsnitt, signerad, numrerad 4/10
26810
Final bid100 SEK
Est200 - 300 SEK
Closed
Einar Lynge Ahlberg, olja på duk, signerad
26811
Final bid120 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Gunilla Mann, tryck, 4 st
26883
Gunilla Mann, tryck, 4 st
Final bid500 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Gunnar Zetterström, olja på pannå, Stockholmsmotiv, signerad
26916
Final bid400 SEK
Est600 - 700 SEK
Closed
Oidentifierad konstnär, efter John Bauer, signerad D. Höglund
26925
Est250 - 300 SEK
Closed
Textilapplikation, silkestråd, inramad, 57x88 cm
26946
Final bid100 SEK
Est250 - 300 SEK
Closed
Oidentifierad konstnär, litografi, 144/250, signerad, 62x54 cm
26947
Est250 - 300 SEK
Closed
Jane Möller Jensen, olja på duk, signerad,
26948
Final bid140 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Bengt Hillgrund, olja på pannå, signerad, 67x27 cm
27036
Final bid1,000 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
Closed
Bengt Hillgrund, olja på pannå, signerad, 71x54 cm
27037
Final bid1,200 SEK
Est1,000 - 1,200 SEK
Closed
Maria Hillfon, olja på trä, signerad, daterad -02
27180
Final bid1,900 SEK
Est1,400 - 1,600 SEK
Closed
Curt Hillfon, litografi, numrerad, signerad, 40x53 cm
27197
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Jussi Taipaleenmäki, litografier, 7 st, signerade, numrerade
27198
Final bid250 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Oidentifierad konstnär, etsning, signerad
26760
Est250 - 300 SEK
Closed
Helmtrud Nyström, färglitografi, signerad, numrerad 53/90
26612
Est300 - 400 SEK
Closed
Salvador Dali, inramad affisch
26500
Est200 - 250 SEK
Closed
Hans Verduyn, blandteknik, signerad, 25x30,5 cm
26391
Est300 - 400 SEK