Starts: 11 Jun 2023 19:00Ends from: 25 Jun 2023 17:00

Karljohans Utvalda (25/6)

Karljohans Utvalda (25/6)
Closed
Gösta Lindqvist, grafiska blad, 2 st, signerade, 62x52 cm och mindre
24992
Est300 - 400 SEK
Closed
Alex Nilsson, olja på duk, signerad, 64x53 cm
24911
Final bid100 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Oidentifierad konstnär, akryl på pannå, signerad, 46x54 cm
24918
Est200 - 300 SEK
Closed
Alex Nilsson, akvarell, signerad, 64x53 cm
24916
Final bid200 SEK
Est400 - 500 SEK
Closed
Alex Nilsson, akvarell, signerad, 34x38 cm
24912
Est200 - 300 SEK
Closed
Inramat tryck, 84x116 cm
25001
Inramat tryck, 84x116 cm
Est200 - 300 SEK
Closed
Gustav Holgersen, teckning, signerad, 35x44 cm
24889
Est150 - 200 SEK
Closed
Bente Bjerregaard, litografi, 18/175, signerad, 50x43 cm
24907
Est300 - 400 SEK
Closed
Alex Nilsson, olja på duk, signerad, 58x36 cm
24900
Final bid100 SEK
Est250 - 300 SEK
Closed
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, daterad 1926
24997
Est200 - 300 SEK
Closed
Anna-Lisa Andersson, olja på duk, signerad, 53x42 cm
24927
Est300 - 400 SEK
Closed
Bernard Buffet, inramad affisch
24875
Est200 - 300 SEK
Closed
Alex Nilsson, olja på duk, signerad, 75x56 cm
24925
Est300 - 400 SEK
Closed
Kent Wahlbeck, handkolorerad litografi, signerad, numrerad 55/90
25232
Est400 - 500 SEK
Closed
Louis Toffoli, färglitografi, signerad, numrerad 96/135
24874
Est400 - 500 SEK
Closed
Leif Persson, olja på duk, signerad, 50x30 cm
24905
Final bid100 SEK
Est600 - 700 SEK
Closed
Eric Julius, olja på duk, signerad, 37,5x32,5 cm
24903
Final bid100 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Kjell Högström, olja på duk, signerad, 37x26 cm
24904
Final bid400 SEK
Est300 - 400 SEK