24498 Skrivmaskiner, 3 st, 60/70-tal, bl a Facit
Reseskrivmaskiner, 3 st, samtliga i väskor, ca 1960/70-tal, bl. a. Facit
Olympia Splendid 66
Silver Reed Silverette II
Facit 1601
- Condition:Ej funktionstestade, bruksslitage, skav
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 330 SEK |