24493 Räknemaskin, Victor, 511S, tidigt 1900-tal, USA
Räknemaskin, Victor 511S, tidigt 1900-tal, USA
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage, slitage på färg och tryck, några tangenter med skador
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |