Starts: 16 Apr 2023 19:00Ends from: 30 Apr 2023 17:00

Karljohans Utvalda (30/4)

Karljohans Utvalda (30/4)
Closed
Serveringsvagn, två hyllplan, 60/70-tal
23954
Final bid450 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Fällstol, aluminium, väggmonterad, Fafner
23955
Final bid450 SEK
Est600 - 700 SEK
Closed
Tidningskorg, stringmodell, 60-tal
23956
Final bid200 SEK
Est200 - 300 SEK
Closed
Sminkbord, teak, 50/60-tal
23953
Sminkbord, teak, 50/60-tal
Final bid750 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Telefonbord, stringmodell, 60-tal
23957
Final bid300 SEK
Est150 - 200 SEK
Closed
Industristol, "Hema-stolen", 1900-talets mitt
23958
Final bid300 SEK
Est400 - 500 SEK
Closed
Kontorsstol, ek/konstläder, 1900-tal
23960
Final bid120 SEK
Est400 - 500 SEK
Closed
Väggspegel, 50/60-tal, 88x45 cm
23965
Final bid100 SEK
Est200 - 300 SEK
Closed
Campingstolar, ett par, 70-tal
23973
Final bid200 SEK
Est200 - 300 SEK
Closed
Solstol, metall/textil, 60-tal
23974
Final bid200 SEK
Est400 - 500 SEK
Closed
Piedestal, trä, höjd 54 cm
24046
Piedestal, trä, höjd 54 cm
Final bid100 SEK
Est200 - 300 SEK
Closed
Sittpuff, läder, diameter 40 cm, höjd 22 cm
24047
Final bid100 SEK
Est200 - 300 SEK
Closed
Dromedar, läder, höjd 67 cm
24049
Dromedar, läder, höjd 67 cm
Final bid550 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Mangelkorg, flätad, längd ca 88 cm
24193
Final bid120 SEK
Est200 - 250 SEK
Closed
Kittel, gjutjärn, 1900-tal, Ø 47 cm
24194
Final bid180 SEK
Est300 - 400 SEK
Closed
Stol, paraplyställ, mässing, bl a Lombard
24206
Final bid100 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Byrå, gustaviansk stil, stenskiva, 1900-tal
24208
Final bid400 SEK
Est500 - 600 SEK
Closed
Soffbord, metall/glas, 80/90-tal, 70x70 cm
24209
Est400 - 500 SEK
Closed
Soffbord, metall/glas, 80/90-tal, 139x80 cm
24210
Final bid100 SEK
Est800 - 1,000 SEK
Closed
Pallar, 4 st, stål/plast, 1900-tal, Bewab
24207
Final bid350 SEK
Est200 - 300 SEK
Closed
Skohyllor, 3 st, metall/trä, samtida, bredd 66 cm
24211
Final bid140 SEK
Est200 - 300 SEK
Closed
Matgrupp, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal
24215
Final bid100 SEK
Est400 - 500 SEK
Closed
Emmafåtölj, trä/textil, tidigt 1900-tal
23701
Final bid450 SEK
Est300 - 400 SEK