21808 Bringare, skål, 1900-talets första hälft, högsta 17 cm
Bringare, skål, 1900-talets första hälft, högsta ca 17 cm
- Condition:Skål med undernagg
Estimate | 150 - 200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |