30593 Systemkamera, Olympus, OM-30, två objektiv, väska, 80-tal, Japan
Systemkamera, Olympus OM-30, Optik; Olympus Zuiko Auto-S 50 mm 1:1.8, Soligor C/O Zoom+Macro 80-200 mm 1:4.5, båda objektiv med skylight-filter, kommer med modern Hama-kameraväska samt bruksanvisning, ca 1980-tal, Japan
- Skick:Ej funktionstestad, visst bruksslitage
Värdering | 500 - 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 220 SEK |