33590 Omega, Genève Automatic, 35 mm, rostfritt stål, 1968

33590a_8dcaa1dc902860f_med.jpeg
  • 33590a_8dcaa1dc902860f_sm.jpeg
  • 33590b_8dcaa1c1b078a97_sm.jpeg
  • 33590c_8dcaa1c1fe118df_sm.jpeg
  • 33590d_8dcaa1c22d4f33e_sm.jpeg
  • 33590e_8dcaa1c28f4804e_sm.jpeg
  • 33590f_8dcaa1c2b57d21b_sm.jpeg

Herrarmbandsur, Omega Genève Automatic, 35 mm, referens 166.041, rostfritt stål, ca 1968

Ca 35 mm exkl. krona (40,5 mm lug-to-lug), rostfritt stål, skruvboett, ej signerad krona, plexiglas

Ljus urtavla med applicerade silverfärgade stavindex med svarta inlägg, datumvisning kl. 3, guldfärgade visare med lysmassa

Automatiskt, kaliber Omega 565

Länk i rostfritt stål, 18 mm, ej original

27183129

  • Skick:Tillsynes fungerande, bruksslitage, skadad urtavla, defekt länk

Värdering2 500 - 3 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)180 SEK