32146 Medicinsk kamera, Alpa, Reflex, 40-tal, Schweiz
Medicinsk kamera, Alpa Reflex, Optik; P. Angénieux 50 mm/1:2,9 Alpa, märkt "Genetiska Institutionen", ca tidigt 1940-tal, Schweiz, kommer med original bärväska
Kamerahus; 15009
Optik; 74644
- Skick:Ej funktionstestad, åldersrelaterat bruksslitage med mindre märken, bärväska med torrt läder
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |