29849 Konica, FT-1 Motor, systemkamera, med optik/tillbehör, 80-tal, Japan

29849a_8dc61387ed10ea7_med.jpeg
  • 29849a_8dc61387ed10ea7_sm.jpeg
  • 29849b_8dc613880226191_sm.jpeg
  • 29849c_8dc61388131903d_sm.jpeg
  • 29849d_8dc61388228c68e_sm.jpeg
  • 29849e_8dc6138833650ec_sm.jpeg
  • 29849f_8dc613884732eaf_sm.jpeg
  • 29849g_8dc6138857774e2_sm.jpeg
  • 29849h_8dc613886848ba8_sm.jpeg

Konica FT-1 Motor, systemkamera, 35 mm, optik; Soligor 200 mm/1:3.5, Sigma Standard-Zoom 35-70 mm/1:2.8-4, blixt; Konica X-24, väska; Proline, ca 1980-tal, Japan

Kamerahus; 389833

200 mm; 17115525

35-70 mm; 772303

  • Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage, blixt med tejpad batterilucka

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK
Fraktavgift (från)270 SEK