36655 Nils Emil Lundström, matservis, "Ostindia", 27 delar, Rörstrand
Nils Emil Lundström, matservis, "Ostindia", 27 delar, andrasortering, Rörstrand
10 st mattallrikar, diameter ca 23 cm
8 st djupa tallrikar, diameter ca 21 cm
Serveringsskål, mått ca 26,5 x 21,5 cm
8 st, kaffemuggar, höjd ca 9 cm
- Skick:Bruksslitage, bestickmärken, tre mattallrikar med nagg, en djup tallrik med minimalt nagg
Värdering | 1 000 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |