35991 Svanhalsstol, trä/rotting, 1900-tal

35991a_8dce9c5bac65c19_med.jpeg
  • 35991a_8dce9c5bac65c19_sm.jpeg
  • 35991b_8dce9c5be4e06bd_sm.jpeg
  • 35991c_8dce9c5c1fa944f_sm.jpeg
  • 35991d_8dce9c5c56c3fb9_sm.jpeg
  • 35991e_8dce9c5c85051ba_sm.jpeg

Rotting fåtölj, svanhalsmodell, stomme i lackerad ek, sits i flätad rotting, 1900-tal

Höjd 86 cm

Sitthöjd 32 cm

Bredd 47 cm

  • Skick:Bruksslitage, skav

Värdering600 - 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)40 SEK