33713 Kandelabrar, ett par, mässing, Carl Wilhelm Lorell, Nyköpings mässingbruk
Kandelabrar, ett par, mässing, delbara, Carl Wilhelm Lorell, Nyköpings mässingbruk, 1800-tal, höjd 49 cm
- Skick:Åldersrelaterat slitage, mindre skador
Värdering | 1 500 - 1 700 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 330 SEK |